Mūsų veikla

UAB „Kabelita“ specializuojasi laidų ir kabelių, elektros paskirstymo skydų, šviestuvų tiekimo srityse. Taip pat įmonė užsiima Pe techninio vamzdžio gamyba. Mus domina bendradarbiavimo galimybės su įmonėmis užsiimančiomis HDPE, PVC vamzdžių gamyba.

Įmonės įkūrimo metai

1991m. buvo įkurta Vido Bakšo įmonė, kuri pradėjo vykdyti elektros kabelių gamyba ir prekyba, bei žaliavų naudojamų kabelių gamyboje prekyba. 2000m. įmonė pakeitė pavadinimą į UAB “KABELITA”, nuo pat įsikūrimo įmonė plečia savo veiklą. 2001 m. atidarytas filialas Klaipėdos mieste.

Pagrindinės įmonės veiklos sritis

Didmeninė ir mažmeninė prekyba kabeliais ir laidais, instaliacinėmis medžiagomis, antgaliais, šviestuvais ir lempomis, automatikos prekėmis, žaibosaugos įrengimais, elektros įranga , įvairia elektrotechnine produkcija, bei gelžbetonio gaminiais Lietuvoje ir už jos ribų. Esant poreikiui, komplektuojame elektrotechnikos medžiagas projektams, konsultuojame techniniais klausimais.

Pagrindiniai mūsų įmonės pirkėjai

Elektros montavimo, statybos, pramonės įmonės, bei individualųs klientai. Stambiems ir pastoviems pirkėjams taikomos nuolaidos bei palankios atsiskaitymo sąlygos.